O nas

SEvents to twór ciężki do jednoznacznego scharakteryzowania. Chcąc określić profil działalnośći to określenie INNE Biuro Podróży było by najbliższe prawdy. Sami zobaczcie czym się zajmujemy. 

Historia naszych działań sięga 1991 roku kiedy to po raz pierwszy organizowane były obozy żeglarskie pod nazwą ORLAND. To od tego momentu rozwijamy się na wielu frontach. 

SEvents powstało oficjalnie w 2012 roku przejmując markę ORLAND obozy żeglarskie. Założycielem i właścicielem SEvents jest Dariusz Gilewski lecz w Świecie żeglarskim i firmowym bardziej znany jako Czaki, taki to właśnie przydomek dostał żeglując na obozach żeglarskich „ORLAND” mając zaledwie 11 lat. 

Zakładając SEvents w 2012 roku marzył o wielkich podróżach i połączeniu pasji do żeglowania z życiem zawodowym. Do dziś konsekwentnie realizuje swoje cele prowadząc i rozwijając SEvents. 

Rozpoczynając działalność skupialiśmy się tylko na kwestiach żeglarskich. Dlatego dziś naszym flagowym produktem są obozy i wyjazdy żeglarskie, które swoją tradycją sięgają lat 90-tych. Wieloletnie doświadczenie i wypracowane własne metody szkolenia świetnie się sprawdzają podczas szkoleń i rejsów żeglarskich. 

Dziś SEvents to nie tylko obozy żeglarskie, swoje doświadczenia z „żeglarskiej sceny” udało nam się przenieść na inne gałęzie naszej działalności. Naszymi głównymi działami organizacyjnymi są:

Obozy żeglarskie

Wakacyjne wyjazdy szkoleniowo-turystyczne dla dzieci i młodzieży. Mazury, Bałtyk a może Chorwacja to rejony w których możecie nas spotkać. 

Szkolenia

Szkolimy żeglarzy, motorowodniaków i innch zjadaczy chleba. Specializujemy się w szkoleniach wodnych i okołowodnych.

Wycieczki szkolne

Zielona szkoła – muzea, nudne wycieczki zwiedzanie zabytków…. hmmm a może można zrobić to lepiej. Mamy coś innego niż wszyscy. 

Eventy dla firm

Team building, podróże służbowe, eventy promocyjne mamy na to swoje pomysły które może Ci sie spodobają. Zapytaj przygotujemy indywidualny scenariusz imprezy dla Twojej firmy.

Nasza załoga

kapitan

Dariusz "Czaki" Gilewski

kapitan
obozy żeglarskie

Justyna Matusiak

obozy żeglarskie

Daniela Oderska

fotograf
sternik / instruktor

Julia Orłow

sternik / instruktor
sternik / nadworny medyk

Adam Boroński

sternik / nadworny medyk